Księgarnia Hermes sprzedaż książek, artykułów szkolnych, papierniczych. Zabawki gry.
Menu
Strona głównaPodręczniki, Publikacje okołopodręcznikowePodręcznikiLiceumLiceum klasa 1FizykaFizyka i Astronomia LOiTU kl.1-3 podręcznik cz.1 / Podręcznik dla dwuletniego uzupełniajacego liceum
kbprojekt
Sprzedaję na Allegro
Zobacz moje aukcje na Allegro
Promocja

Fizyka i Astronomia LOiTU kl.1-3 podręcznik cz.1 / Podręcznik dla dwuletniego uzupełniajacego liceum

34,00 zł 4,00 zł

EAN: 9788371417948
ISBN/ISSN: 978-83-7141-794-8
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.38 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Podręcznik do fizyki i astronomii w liceum i technikum uzupełniającym po zsz, zawiera treści, których część, na niższym poziomie ogólności, zawarta jest w podręczniku Fizyka i astronomia dla zasadniczej szkoły zawodowej. Podręcznik zawiera opis ruchu w różnych układach odniesienia wraz z elementami mechaniki relatywistycznej, dyskusję dotyczącą różnego rodzaju oddziaływań i różnych form energii oraz przemian i transportu energii w różnych procesach i zjawiskach fizycznych takich jak: konwekcja, przewodnictwo i fale. W podręczniku wyjaśnione są zjawiska zachodzące zarówno w atomach i jądrach atomowych, jak i w skali całego wszechświata. Omówione zostały zjawiska odkryte w drugiej połowie XIX i XX wieku. Podręcznik inspiruje jego użytkownioków do dalszych poszukiwań w przekonaniu, że opanowanie wiedzy i nabycie umiejętności, bardzo pożądanych nie tylko na lekcji fizyki, jest możliwe do osiągnięcia.
Wydawnictwo REA
Rok wydania 2002
Liczba stron 232

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
...jest pusty

Producent
Powiadomienia

Fizyka i Astronomia LOiTU kl.1-3 podręcznik cz.1 / Podręcznik dla dwuletniego uzupełniajacego liceum

Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
e-Płatności
Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.